x

Program lojalnościowy

 

 

Program lojalnościowy przeznaczony jest dla Klientów zarejestrowanych i dokonujących zakupów w sklepie internetowym www.japar.pl.

Organizatorem programu jest PHU JAPAR Ryszard Szymczak z siedzibą w Poznaniu.

Celem programu jest gromadzenie punktów lojalnościowych przez Klientów składających zamówienie w sklepie internetowym www.japar.pl

Każda wydana złotówka to 1 punkt lojalnościowy.

Punkty przyznawane są automatycznie w momencie zmiany statusu zamówienia na „wysłany” lub "gotowe do odbioru".

Anulowanie zamówienia przez Klienta lub obsługę sklepu, zwrócenie zamówionego towaru, a także nieodebranie złożonego zamówienia przez Klienta, oznacza anulowanie wcześniej przyznanych w ramach tego zamówienia punktów.

Ilość zgromadzonych punktów uczestnik programu może sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce „Program lojalnościowy”.

Uzbieranie 599 punktów oznacza rabat w wysokości 10 zł, który Klient może wykorzystać podczas składania kolejnego zamówienia. Skorzystanie z rabatu oznacza umniejszenie ostatecznej kwoty do zapłaty o kwotę 10 zł oraz zmniejszenie się liczby dotychczas uzbieranych punktów o 599.

Rabat może być wykorzystany jednorazowo podczas składania zamówienia.
Minimalna kwota wyżej wymienionego zamówienia to 10,01 zł.

Organizator ma prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie, o czym poinformuje z 14 dniowym wyprzedzeniem na stronie www.japar.pl.
Organizator ma również prawo do zakończenia programu lojalnościowego w każdym czasie, bez wskazywania uzasadnienia – w tym przypadku zgromadzone punkty uczestnik programu będzie mógł wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakończenia programu.

Szybki kontakt

JAPAR SP. Z O.O.
Ul. Spławie 72

Tel. 577 787 388

Fax. 61 87 98 329

E-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki dostawy

  • paczkomaty
  • kurier InPost
  • odbiór własny

Warunki płatności

  • przelew przed odbiorem
  • za pobraniem u kuriera
  • płatne gotówką przy odbiorze